Federation Jodo

ABKF België Europees Kampioen JODO 2012 2015 2016

België, OPNIEUW EUROPEES KAMPIOEN JODO 2016, in Zwitserland.
ejc2016
De Belgische Jodo delegatie in het rood:
Nicolas Vaes, Daan Heungens, Florian Pirard,Steven Cool,Valentin Vervack, Karen Vermeulen,Arnaud Lammens, Marjan De Block, Liviu Vlad, Jean Trembloy, Patrik De muynck en Albert Van Den Broeck.

Beste vrienden,

Hartelijk gefeliciteerd met deze puike prestatie, voor de inzet en de sfeer.
Een hechte vriendengroep ook met de andere deelnemers uit vele landen.

Het Team behaalde Goud en bewaarde de wisselbeker van vorig jaar.

ejc2016b
Op de foto, Liviu de coach en Steven, Valentin, Marian en Karen.

Individueel behaalden in hun categorie:
Mudan: Nicolas Zilver; Daan – Brons
Nidan: Steven – Zilver
Yondan Marjan: Goud.

Ook onze gelukwensen aan de geslaagden in hun examen.
Nicolas Vaes voor ShoDan, Steven Cool voor SanDan, Valentin Vervack voor Yondan en Arnaud Lammens voor Godan

Tot volgend jaar in Duitsland.

Jean Trembloy
Manager.

All Events Calendar

january

26jan12:0014:00VKIJF Kendo - Regionale Training + Jigeiko12:00 - 14:00 Sportcentrum De Witte Molen, Azalealaan 29Event Type :Kendo

27jan13:0015:30VKIJF Iaido - Regional Training13:00 - 15:30 GEMEENTELIJK SPORTCENTRUM, P. VAN CAUWELAERTSTRAAT 40, 1740 TERNATEvent Type :Iaido

27jan15:3018:00VKIJF Jodo - Regional Training15:30 - 18:00 GEMEENTELIJK SPORTCENTRUM, P. VAN CAUWELAERTSTRAAT 40, 1740 TERNATEvent Type :Jodo

february

02feb08:0011:00ABKF National Team Training Kendo08:00 - 11:00 ULB Bâtiment E1 - Salle 2Event Type :Kendo

23feb10:0012:00VKIJF Kendo - Regionale Training + Jigeiko10:00 - 12:00 Sportcentrum De Witte Molen, Azalealaan 29Event Type :Kendo

24feb13:0015:30VKIJF Iaido - Regional Training13:00 - 15:30 GEMEENTELIJK SPORTCENTRUM, P. VAN CAUWELAERTSTRAAT 40, 1740 TERNATEvent Type :Iaido

24feb15:3018:00VKIJF Jodo - Regional Training15:30 - 18:00 GEMEENTELIJK SPORTCENTRUM, P. VAN CAUWELAERTSTRAAT 40, 1740 TERNATEvent Type :Jodo

march

02mar08:0011:00ABKF National Team Training Kendo08:00 - 11:00 ULB Bâtiment E1 - Salle 2Event Type :Kendo

09mar10:0012:00VKIJF Kendo - Regionale Training + Jigeiko10:00 - 12:00 Sportcentrum De Witte Molen, Azalealaan 29Event Type :Kendo

10mar13:0018:00ABKF Jodo - National Team Selection13:00 - 18:00 GEMEENTELIJK SPORTCENTRUM, P. VAN CAUWELAERTSTRAAT 40, 1740 TERNATEvent Type :Jodo

17mar09:0014:00BKR Iaido – Regional training09:00 - 14:00 ADEPS - Auderghem, Chaussée de Wavre 2057, 1160 Auderghem, BelgiumEvent Type :Iaido,Iaido Grading

31mar09:0019:00ABKF Belgian Kendo Championships 201909:00 - 19:00 Sporthal Wolfput, Wolfputstraat 92 Event Type :Kendo,Kendo Grading

april

06apr08:0011:00ABKF National Team Training Kendo08:00 - 11:00 ULB Bâtiment E1 - Salle 2Event Type :Kendo

06apr12:0018:0050 Years ABKF12:00 - 18:00 Event Type :Iaido,Jodo,Kendo

20apr10:0012:00VKIJF Kendo - Regionale Training + Jigeiko10:00 - 12:00 Sportcentrum De Witte Molen, Azalealaan 29Event Type :Kendo

28apr13:0014:30VKIJF Iaido - Regional Training13:00 - 14:30 GEMEENTELIJK SPORTCENTRUM, P. VAN CAUWELAERTSTRAAT 40, 1740 TERNATEvent Type :Iaido

28apr14:3016:30ABKF Iaido - Referee Seminar14:30 - 16:30 GEMEENTELIJK SPORTCENTRUM, P. VAN CAUWELAERTSTRAAT 40, 1740 TERNATEvent Type :Iaido

28apr16:3018:00VKIJF Jodo - Regional Training16:30 - 18:00 GEMEENTELIJK SPORTCENTRUM, P. VAN CAUWELAERTSTRAAT 40, 1740 TERNATEvent Type :Jodo

may

04may08:0011:00ABKF National Team Training Kendo08:00 - 11:00 ULB Bâtiment E1 - Salle 2Event Type :Kendo

04may10:0012:00VKIJF Kendo - Regionale Training + Jigeiko10:00 - 12:00 Sportcentrum De Witte Molen, Azalealaan 29Event Type :Kendo

12may09:0018:30ABKF BIC 2019 - Belgium Iaido Championships 2019With gradings from 1st Dan up to 4th Dan09:00 - 18:30 Sporthal Ninove, Parklaan 15, 9400 NinoveEvent Type :Iaido,Iaido Grading

18may(may 18)09:3019(may 19)16:00Shoshikai Iaido Open Seminar 201909:30 - 16:00 (19) Centre Sportif Blocry, Place des Sports 1, 1348 Ottignies-Louvain-la-Neuve, BelgiumEvent Type :Iaido

june

01jun08:0011:00ABKF National Team Training Kendo08:00 - 11:00 ULB Bâtiment E1 - Salle 2Event Type :Kendo

22jun10:0012:00VKIJF Kendo - Regionale Training + Jigeiko10:00 - 12:00 Sportcentrum De Witte Molen, Azalealaan 29Event Type :Kendo

23jun13:0018:00ABKF Iaido - National Team Selection13:00 - 18:00 GEMEENTELIJK SPORTCENTRUM, P. VAN CAUWELAERTSTRAAT 40, 1740 TERNATEvent Type :Iaido

Sponsor

X